Kiermasz Używanych Zabawek

Drodzy Państwo!

Czy zastanawiacie się Państwo, co zrobić z nadmiarem zabawek w domu?

Wiele z nich było w rękach dzieci kilka razy, niektóre wcale. Szkoda wyrzucić, bo są jak nowe. Szkoda trzymać, bo zajmują miejsce. Mamy rozwiązanie.

W dniach 15-19.05.2023r. prowadzimy zbiórkę używanych (ale sprawnych i w dobrym stanie) zabawek, gier oraz książek. Prosimy, abyście Państwo przynieśli od 1 do 3 rzeczy, z których dziecko wyrosło lub już się znudziło.

Robiąc domowe porządki oraz dbając o środowisko, dajmy drugie życie zapomnianym przedmiotom i sprawmy radość innym.

W/w rzeczy zbieramy w salach poszczególnych grup.

Zapewne każdy rodzic zastanawia się, czym obdarować pociechę na Dzień Dziecka. Mamy dla Państwa „ekologiczną” i „ekonomiczną” propozycję.

W dniach 22.05.2023r. – 01.06.2023r. z przyniesionych „darów” Rada Rodziców zorganizuje Kiermasz Używanych Zabawek.

Zachęcamy do zakupów i aktywnego udziału. Niech zbliżające się święto będzie okazją do kształtowania świadomości ekologicznej i nauki dzielenia się z innymi.

Serdecznie zapraszamy.

Rada Rodziców.