Konkurs "Wiosenno - wielkanoce inspiracje"

Wyniki  miejskiego konkursu plastycznego pt. „Wiosenno – wielkanocne inspiracje”

Zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 82 „Stumilowy Las” w Białymstoku, ul. Z. Herberta 63

grupa wiekowa: 4 latki

1. Jakub D. - Przedszkole Samorządowe Nr 82 „Stumilowy Las” w Białymstoku – nagroda.

2. Otylia Sz. - Przedszkole Samorządowe Nr 50, w Białymstoku – nagroda.

3. Julia G. - Przedszkole Samorządowe Nr 82 „Stumilowy Las” w Białymstoku – nagroda.

4. Zofia B. - Przedszkole Samorządowe Nr 82 „Stumilowy Las” w Białymstoku – wyróżnienie.

5. Julia K. - Przedszkole Samorządowe Nr 82 „Stumilowy Las” w Białymstoku – wyróżnienie.

6. Olaf B. - Przedszkole Samorządowe Nr 77 „Rumiankowe Przedszkole” im. Simony Kossak w Białymstoku – wyróżnienie.

grupa wiekowa: 5, 6 latki

1. Adam L. - Przedszkole Samorządowe Nr 45 „Chatka Kilkulatka” w Białymstoku – nagroda.

2. Zofia Sz. - Przedszkole Samorządowe Nr 86 w Białymstoku – nagroda.

3. Wiktoria K. - Przedszkole Samorządowe Nr 50, w  Białymstoku – nagroda.

4. Maja R. - Przedszkole Samorządowe Nr 77 „Rumiankowe Przedszkole” im. Simony Kossak w Białymstoku – wyróżnienie.

5. Zuzanna Sz. - Przedszkole Samorządowe Nr 50 w Białymstoku – wyróżnienie.

6. Stefania D. -  Przedszkole Samorządowe Nr 71 w Białymstoku – wyróżnienie.

Wszystkim biorącym udział serdecznie gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów!