Przegląd kolęd - "Kolędowa Nocka"

Przegląd kolęd „Kolędowa Nocka” w naszym przedszkolu to już tradycja. Jak co roku kultywujemy tradycję śpiewania kolęd w okresie Bożego Narodzenia. W tym niezwykłym czasie każdy mógł zaprezentować się na scenie i zaśpiewać kolędę lub pastorałkę. W bieżącym roku przegląd w naszym przedszkolu odbył się 16.01.2024 r. Uczestnicy zaprezentowali się solo i w duetach. Nie zabrakło również występów całych rodzin z towarzyszeniem instrumentów perkusyjnych. Koncert uświetniła uczennica Szkoły Muzycznej I stopnia Emilia Grycz, wykonując kolędy grając na skrzypcach. Każdy uczestnik przeglądu kolęd otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek.

Na zakończenie tak pięknego wieczoru wszyscy uczestnicy i osoby siedzące na widowni odśpiewali wspólnie kilka kolęd.