Spotkania świąteczne z rodzicami

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Jest to również okazja do wspólnego spędzenia czasu z dzieckiem w przedszkolu. 21 grudnia 2023 r. dzieci z grupy Misie zaprosiły wszystkie przedszkolaki oraz pracowników przedszkola do obejrzenia bożonarodzeniowego przedstawienia. Jasełka są częścią wieloletniej tradycji przedszkola mającej wprawić w świąteczny nastrój zarówno dzieci jak i dorosłych.

W dniach poprzedzających święta każda grupa zorganizowała spotkanie warsztatowe z rodzicami. Dzieci z zaangażowaniem śpiewały utwory o tematyce świątecznej, zaprosiły także przybyłych rodziców wspólnych kolęd. Największą frajdę sprawiły dzieciom wykonanie wspólnie z rodzicami świątecznych ozdób: bombek choinkowych, ozdób na choinkę, stroików oraz kartek świątecznych. Wszystkie wigilijne spotkania przebiegły w miłej świątecznej atmosferze a zakończone zostały złożeniem sobie nawzajem życzeń.